vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy Kralupy nad Vltavou, 28. října 182

Družina základní školy
Mikovice
Kralupy nad Vltavou, 28. října 18.

Zájmové kroužky na
ZŠ Mikovice
ve školním roce 2017/2018

ZŠ Mikovice
pro školní rok 2017/2018

Soutěž Den školáka

V květnu proběhla soutěž na téma: Den školáka, kterou organizovala Místní akční skupina Nad Prahou. Na předních místech se umístili žáci naší školy:

I. kategorie (1. - 3. tř.):

1. místo: Kristýnka Kučerová (2. tř.)

2. místo: Bára Slabá (3.tř.)

3. místo: Adéla Nejedlá (2.tř.)

II. kategorie (4. - 6. tř.)

1. místo: Anička Pokorná

2. místo: Aneta Tužilová / Tereza Faifrová

{gallery}Kristynka{/gallery}

V úterý 24. 1.2017 se v prostorách Gymnázia Františka Palackého Neratovice konalo okresní kolo matematické olympiády kategorie Z9. Naši školu úspěšně reprezentovali Vojtěch Louša (1. místo) a Jakub Jan Klement (21. místo).

Gratulujeme!

Nejlepší mladý programátor!

V pátek 16.12. 2016 proběhlo finále prvního ročníku českého Kodu Cupu na Fakultě elektrotechniky a informatiky Univerzity Pardubice. V kategorii prvního stupně základních škol se zúčastnil žák 5. třídy naší školy Vojtěch Louša, který jako jediný ze všech soutěžících dokázal elegantně vyřešit nejproblematičtější pasáž hry- ubírání životu.

Blahopřejeme!

{gallery}Kod Cupu{/gallery}

V měsíci listopad 2016 se naše škola zapojila do výtvarné soutěže na téma Pohádky Václava Čtvrtka, kterou pořádala Městská knihovna Kralupy nad Vltavou. Žákyně Anetka Tužilová a Leyla Sabanoglu z 5. třídy obsadily ve své kategorii krásné 1. a 2. místo.

Blahopřejeme!