Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy Kralupy nad Vltavou, 28. října 182, příspěvková organizace

ZŠ Kralupy nad Vltavou, 28. října 182, okres Mělník, příspěvková organizace ve školním roce 2019/2020

Od 16.3.2020 budou zadávány domácí práce a úkoly přes školní webový informační systém jednotlivými vyučujícími. Doporučujeme web MŠMT (http://www.msmt.cz) a vysílání ČT2 UčíTelka (https://www.ceskatelevize.cz/porady/13394657013-ucitelka/).

Provoz školy z  důvodu závažnosti situace omezen na nezbytné minimum, komunikace bude probíhat přes online spojení.

Děkujeme za pochopení.