Vítáme Vás na oficiálních stránkách Základní školy Kralupy nad Vltavou, 28. října 182, příspěvková organizace

ZŠ Kralupy nad Vltavou, 28. října 182, okres Mělník, příspěvková organizace ve školním roce 2020/2021

Zahájení školního roku proběhne pro všechny žáky v 8:00 hodin v kmenových třídách. Doporučujeme zákonným zástupcům, aby děti přivedli ke škole, ale pokud nebude nutné,do školy nevstupovali,pouze počkali a zase si je odvedli. Děti se ve třídách první den zdrží max. 30 minut.

Od 1.9.2020 po dohodě se zřizovatelem vstup do školy pro zákonné zástupce bude umožněn jen s ochranou dýchacích cest. (Použijte, prosím, roušky).

Doprovod prvňáčků tedy bude mít na zahájení školní docházky vstup možný do třídy pouze v roušce.

Dále budeme stále dle doporučení dodržovat zpřísněná hygienická pravidla, používat desinfekční prostředky. V případě jakékoliv změny, nebo pokynů KHS vás budeme okamžitě informovat.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Mgr. Ivana Šulová, ředitelka školy

Word con Manuál k provozu škol