Školní družina bude otevřena od 4. 9. 2018 v době 6:00 - 7:45 a 11:40 - 17:00.

Školní družina :

1.oddělení : Michaela Michálková

2.oddělení : Olina Provazníková

Na co se děti můžou těšit v naší družině?

Školní družina je na naší škole především proto, aby si děti po vyučování odpočinuly a příjemně prožily čas, který ve družině tráví. Máme 2 oddělení školní družiny, navštěvovat můžeme kdykoliv tělocvičnu, za příznivého počasí chodíme na procházky a nebo trávíme čas na školní zahradě. Ve družině si s dětmi hodně povídáme, čteme, malujeme a vyrábíme, hrajeme společenské hry, sportujeme a relaxujeme. Děti mají možnost se ještě více poznat, hrát si spolu, povídat, někdy i soutěžit, ale hlavně spolu strávit pohodově každé odpoledne.

Těšíme se na Vás:-)

Dětem do ŠD

° věci na převlečení – označené!! – (staré a dle uvážení rodičů)

° přezutí na ven – pohodlné, sportovní (lze z TV)

° papírové kapesníčky (v krabičce) a toaletní papír, tekuté mýdlo

° šťáva na zajištění pitného režimu ve ŠD (datum trvanlivosti)

Za pobyt žáka ve školní družině je vybírán poplatek ve výši 120,- měsíčně.