Teplé pokrmy jsou určeny k okamžité spotřebě!

Vedoucí: Šárka Hokešová

Telefon: 315 726 359

Kuchařka: Monika Rérychová

Provozní doba: pondělí – pátek, 7:00 – 14:30 hodin
Výdej obědů: 11:40 – 13:15

Vedoucí: Šárka Hokešová
Telefon: 315 726 359

Žáci 1. a 2. třídy mají obědy od 4.ledna automaticky přihlášené.

Pro žáky 3.-5.tříd je nutné v případě zájmu oběd přihlásit u vedoucí školní jídelny.

Podepsaný JÍDLONOSIČ je potřeba donést do 8.00 hodin a oběd si vyzvednout mezi 11.00-11.30 hodin.

stravné na leden

1.- 4.třída 520,- Kč

5.třída 560,- Kč

Platba se provádí dopředu, zpravidla na měsíc.

Číslo účtu: 19-0466165309/0800

Vždy uvádějte variabilní symbol strávníka.

Nezaplacené obědy nebudou vydávány!

Také je možné podepsat ve Vaší bance souhlas s inkasem, ten odevzdat vedoucí jídelny a bude Vám strhávána vždy po uplynutí měsíce částka

za skutečně odebrané obědy.

První den nemoci si můžete oběd dítěte odnést domů, na další dny nemoci nebo nepřítomnosti ve škole je třeba obědy odhlásit.
Není-li žák nebo dospělý ve škole (nemoc), nemá na oběd nárok.

Odhlašování a přihlašování obědů nejpozději den předem.

Jídelníček je vyvěšen na nástěnce u školní jídelny. Na následující týden je vyvěšen jídelníček v pátek.