SRPŠ

Každoročně pořádáme pro děti tyto akce:

• Mikuláš (prosinec) – Mikuláš s čertem a andělem navštíví děti během vyučování na třídách a obdaruje je (nebo potrestá).
  • Karneval (únor) – Děti v maskách se veselí v tělocvičně v čase školní družiny.
  • Loučení se školním rokem aneb Akce Hurá na prázdniny (červen) – Soutěže a hry na školním hřišti (nebo v tělocvičně, to když prší) místo vyučování.
  • Rozlučková trička trička pro odcházející 5. třídu

Termíny zpravidla upřesňujeme 2 týdny před akcí po dohodě se školou.

Sdružení rodičů eviduje začátky své činnosti již od roku 1999. Vzniklo a nadále funguje s cílem zajistit pro školní děti pořádání sportovních a kulturních akcí. Sdružení rovněž slouží jako prostředník v komunikaci mezi školou, školskou radou se zástupci města a rodiči. Veškeré aktivity jsou financovány z příspěvku rodičů a sponzorských darů.

V současné době připravujeme pro děti již několik tradičních akcí. Jedná se o mikulášskou nadílku, vánoční dárky do družiny, jarní masopust s maskami a průvodem, Den dětí a prázdninové loučení se školkou. Již poněkolikáté pořádáme orientační závod s příspěvkem od města Kralupy nad Vltavou, který má mezi dětmi velký ohlas.

Během posledních let se Sdružení rodičů podílelo rovněž na obnově prostoru školní zahrady, kde bylo s podporou města Kralupy nad Vltavou vybudováno nové hřiště a sportoviště.

Ve školním roce 2020 – 2021 se výkonná rada SRPŠ skládá:

Lenka Stránská – předseda

Lucie Vosáhlová – místopředseda

Klára Pokorná – tajemník

Lenka Sklenářová – pokladník

Pavel Foukal – předseda třídy

Lenka Cabrnochová – předseda třídy

Velmi uvítáme další rodiče ke spolupráci.