SRPŠ

Každoročně pořádáme pro děti tyto akce:

  • Mikuláš (prosinec) – Mikuláš s čertem a andělem navštíví děti během vyučování na třídách a obdaruje je (nebo potrestá).
  • Karneval (únor) – Děti v maskách se veselí v tělocvičně v čase školní družiny.
  • Loučení se školním rokem aneb Akce Hurá na prázdniny (červen) – Soutěže a hry na školním hřišti (nebo v tělocvičně, to když prší) místo vyučování.
  • Rozlučková trička trička pro odcházející 5. třídu

 

Termíny zpravidla upřesňujeme 2 týdny před akcí po dohodě se školou.

Sdružení rodičů eviduje začátky své činnosti již od roku 1999. Vzniklo a nadále funguje s cílem zajistit pro školní děti pořádání sportovních a kulturních akcí. Sdružení rovněž slouží jako prostředník v komunikaci mezi školou, školskou radou se zástupci města a rodiči. Veškeré aktivity jsou financovány z příspěvku rodičů a sponzorských darů.
 
V současné době připravujeme pro děti již několik tradičních akcí. Jedná se o mikulášskou nadílku, vánoční dárky do družiny, jarní masopust s maskami a průvodem, Den dětí a prázdninové loučení se školkou. Nově jsme s příspěvkem od města Kralupy nad Vltavou pořádali první ročník orientačního závodu, který měl mezi dětmi velký ohlas.
 
Během posledních let se Sdružení rodičů podílelo rovněž na obnově prostoru školní zahrady, kde bylo s podporou města Kralupy nad Vltavou vybudováno nové hřiště a sportoviště.
 
Ve školním roce 2016 - 2017 jsou v užším výboru tito členové:
Jana Jandová - předseda
Michaela Michálková - pokladník
Štěpánka Chlupsová
Petra Šarochová
Dan Sklenář
Alena Loušová
 
Velmi uvítáme další rodiče ke spolupráci.
 
Kontakty:
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.